O statku

Ubytování: Volně stojící bývalý velký jihočeský statek s uzavřeným dvorem, který poskytuje naprosté soukromí a klid. Uprostřed dvora je solárně vytápěný bazén. V objektu nikdo nebydlí a je zde dokonalý klid.

Velká obývací kuchyně plně vybavená i s myčkou s jídelním stolem pro 12 osob a LED televizí 102 cm. V objektu jsou celkem čtyři lednice. Koupelna s vanou, sprchou a toaletou je vybavena také automatickou pračkou. Stravovat se je možno také v místní hospůdce vzdálené 200 m.

Ve statku je celkem 9 ložnic s 24 lůžky (4,4,3,3,2,2,2,2,2), 3 koupelny a 4 WC. V celém objektu je velmi kvalitní pitná voda. Ze dvora je přístup do velké stylové společenské místnosti se stolem, lavicemi a krbem s otočným grilem a chlazením na pivo. Ve dvoře je k dispozici velká zastřešená terasa pro 25 osob s možností infraohřevu s dřevěným zahradním nábytkem a zahradním krbem. Bazén 8x4x1,5 m se solárním ohřevem 20 m2 umožňuje koupání od začátku května do konce září (teplota 25 až 33°C) Je vybaven solární sprchou. Vytápění objektu plynem v ceně pobytu. Vlastní parkoviště pro 10 aut před statkem v zahradě.

Zvláštnosti: Dětská postýlka na požádání, pes je povolen. Po dohodě s pronajímatelem a za poplatek možnost zapůjčení 2 jízdních kol. 200 m za statkem je rybník s možností rybaření – místní poplatek 350 Kč/týden. Na návsi antukový tenisový kurt za poplatek 70,-Kč/hod